kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Заграница нам поможет сдохнуть эффективно

Ну що, здається сьома хвиля мобілізації повинна знайти гідне застосування в черговому котлі успішному наступі сил АТО. Реалізація Мінських угод відкладалася цілий рік і з успіхом почила в бозі. І це підтверджується словами українських політолухів експертів про те, що Прошенко може "пограти з часом". А чому б і не пограти? Тим більше, що їх виконання загрожує режимові багатьма неприємними речами - від фінансових до політичних і соціальних.
Після виділення рекордних бюджетів на армію, київська влада, схоже, відчуває себе в силах для чергового раунду ескалації на сході. А для більшої ефективності за справу візьмуться радники з США, які повинні увійти до складу Міноборони. Про це вже ведуться переговори відповідних відповідальних осіб - Ігоря Долгова і Джорджа Драйдена. Узгоджуються формальності, так би мовити. Зрозуміло, що дане рішення було прийнято на набагато вищому рівні. Офіційно американські радники займатимуться питаннями логістики, медицини і як не дивно, розподілом грошей (хоча якщо згадати за чиї гроші живемо, то стає не так дивно).
Загалом, незабаром гуляща червоно-чорна публіка у супроводі сьомої хвилі мобілізантов, під чуйним керівництвом закордонних фахівців, нестрункими рядами попре в нові наступи із заздалегідь відомим кінцем і своїм марним безсмертним подвигом послужать фінансовим інтересам потрібних і дуже важливих людей - як в Україні так і за кордоном .

[перевод на русский]Ну что, кажется седьмая волна мобилизации должна найти достойное применение в очередном котле успешном наступлении сил АТО. Реализация Минских соглашений откладывалась год и с успехом почила в бозе. И это подтверждается словами украинских политолухов экспертов о том, что Прошенко может "поиграть со временем". А почему бы и не поиграть? Тем более, что их выполнение чревато для режима многими неприятными вещами - от финансовых до политических и социальных.

После выделения рекордных бюджетов на армию, киевская власть, похоже, чувствует себя в силах для очередного витка эскалации на востоке. А для большей эффективности за дело возьмутся советники из США, которые должны войти в состав Минобороны. Об этом уже ведутся переговоры соответствующих ответственных лиц - Игоря Долгова и Джорджа Драйдена. Утрясаются формальности, так сказать. Понятно, что данное решение было принято на гораздо более высоком уровне. Официально американские советники будут заниматься вопросами логистики, медицины и как ни странно, распределением денег (хотя если вспомнить за чьи деньги живем, то становится не так странно).

В общем, скоро праздношатающаяся красно-черная публика в сопровождении седьмой волны мобилизантов под чутким руководством заграничных специалистов нестройными рядами попрет в новые наступления с заранее известным концом и своим бесполезным бессмертным подвигом послужат финансовым интересам нужных и очень важных людей - как в Украине так и за рубежом.Tags: США, Україна, ато, війна, мобілізація, радники
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments