kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Кандидаты в небратья

Цікаво, зараз багато стали писати про голландський референдум і пов'язану з ним можливу ​​зраду. І хоча до самого референдуму ще залишилося пару місяців, суспільна думка в Нідерландах, що зараз головують в Союзі Європи, викликає в уряду таку стурбованість, що прем'єр-міністр Рютте дозволив собі неакуратний вислів про європейське майбутнє України, чим викликав незадоволення українських патріотів.

Формально, майбутній референдум не матиме юридичної сили і його результати необов'язкові до виконання. Але це в теорії. У нас от перед президентськими виборами-2014 навіть такого роду консультативний референдум з питання вступу до ЄС / ЄАЕС проводити відмовилися (мабуть недарма), віддавши перевагу проведенню АТО замість суспільного діалогу.

Ясна річ, що уряд Нідерландів докладе максимум зусиль для розвороту громадської думки всередині країни про асоціацію України з ЄС, і ніяких АТО влаштовувати не буде.

А от що буде якщо голландці все-таки встануть на заваді європейському шляхові України? Чи не стануть вони головними європейськими "москалями" з усіма витікаючими наслідками? Тим більше, що незадоволених таким поворотом подій українців досить багато.

[Перевод на русский]Интересно, сейчас много стали писать о голландском референдуме и возможной зраде. И хотя до самого референдума еще осталось пару месяцев, но общественное мнение граждан Нидерландов вызывает у правительства такую обеспокоенность, что премьер-министр Голландии, председательствующей в Союзе Европы, позволил себе неаккуратное высказывание о европейском будущем Украины, чем вызвал неудовольствие украинских патриотов.

Формально, предстоящий референдум не имеет юридической силы и его результаты необязательны к исполнению. Но это в теории. У нас вот перед президентскими выборами-2014 даже такого рода консультативный референдум по вопросу вступления в ЕС/ЕАЭС проводить отказались (видимо неспроста), предпочтя общественный диалог проведению АТО.

Ясное дело, что правительство Нидерландов, приложит максимум усилий для разворота мнения граждан своей страны об ассоциации Украины с ЕС, и никаких АТО устраивать не будет.

А вот что будет если голландцы все-таки встанут на европейском пути Украины? Не станут ли они главными европейскими "москалями" со всеми вытекающими последствиями? Тем более что недовольных таким поворотом достаточно много.


Tags: Європа, патріотизм, референдум
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments