kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Херсонщина от-от вибухне

Афганці Херсонщини беруться за зброю, бо "активісти" блокади Криму коять террор та свавілля у місцях своєї дислокації поруч з кордонами Криму. Місцевими мешканцями було заявлено про створення отрядів спротиву.

Навіть у найтерплячих людей колись закінчуються сили терпіти, і тоді зазвичай відбувається великий вибух. Особливо, коли неприємності продовжуються достатньо значний період і зачіпляють безпосередньо твої інтереси, або погрожують життю твоїх рідних і близьких.

Я давно вже казав, що наші люди ще пожалкують, що підтримували радикальних молодчиків та раділи їхнім запальним речам, гроші збирали, щоб їм тепленького кожуха відвезти на фронт. Бо вони лише на словах молодці. А на практиці це - агресивні бандити, в яких лише одна правда - їхня власна, а усі інші мають під їх сопілку танцювати та жити, як ті скажуть, та ще й утримувати їх за власний рахунок. Захочуть забрати в тебе дім, машину, дочку, щоб задовольняла їхні потреби, - заберуть, бо у тих головах немає моралі, яка може їх зупинити. Їхнє ставлення до Донбасу - яскрава ілюстрація того, як вони поводять себе з тим, що вважають своєю власністю.

Херсонщина потроху вже почала розуміти, чому Донбас повстав, чому Донбас ненавидить неонацистські батальойни. І це ще їхні домівки не обстрілюють - так, типовий для цих молодчиків розбій, погроми, незаконно обмежують рух людей та транспорту, порушують основні права людини.

Правда, у цьому регіоні свої особливості - сюди ще зараз перекидують мусульманські отряди "Сірих вовків" (турецька організація, яка присягнула на вірність ІДІЛ). Щодо цього я на днях писав у своєму іншому пості. Враховуючи останні тенденції, цілком можливо, що найближчим часом регіон може перетворитися на ще одну гарячу точку на карті України.


[Перевод на русский]Афганцы Херсонщины берутся за оружие, потому что "активисты" блокады Крыма творят террор и произвол в местах своей дислокации рядом с границами Крыма. Местными жителями было заявлено о создании отряда сопротивления.

Даже у самых терпеливых людей когда-то заканчиваются силы терпеть, и тогда обычно происходит большой взрыв. Особенно, когда неприятности продолжаются достаточно значительный период и цепляют непосредственно твои интересы, или угрожают жизни твоих родных и близких.

Я давно уже говорил, что наши люди еще пожалеют, что поддерживали радикальных молодчиков и радовались их пламенным речам, деньги собирали, чтобы им тепленький кожух отвезти на фронт. Потому что они только на словах молодцы. А на практике это - агрессивные бандиты, у которых только одна правда - их собственная, а все остальные должны под их дудку плясать и жить, как те скажут, да еще и содержать их. Захотят забрать у тебя дом, машину, дочь, чтобы удовлетворяла их потребности, - заберут, потому что в тех головах нет морали, которая может их остановить. Их отношение к Донбассу - яркая иллюстрация того, как они ведут себя с тем, что считают своей собственностью.

Херсонщина понемногу уже начала понимать, почему Донбасс восстал, почему Донбасс ненавидит неонацистские батальойны. И это еще их дома ни обстреливают - да, типичный для этих молодчиков разбой, погромы, незаконно ограничивают движение людей и транспорта, нарушают основные права человека.

Правда, в этом регионе свои особенности - сюда еще сейчас перекидывают мусульманские отряды "Серых волков" (турецкая организация, которая присягнула на верность ИГИЛ). Об этом я на днях писал в своем другом посте. Учитывая последние тенденции, вполне возможно, что в ближайшее время регион может превратиться в еще одну горячую точку на карте Украины.Tags: неонацизм, спротив
Subscribe
promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments