kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Чорна свастика крокує Україною. І найтрагічніше, що під нею ходить наша молодь

Українські неонацисти вже давно не ховають обличчя і відкрито демонструють свою сутність. Решті суспільства залишається лише спостерігати, як молодь, цвіт нашої народу і його майбутнє стали на бік неонацистського руху, і активно беруть участь у заходах, ініціойваних керівниками цих злочинних організацій.

Навіщо активізували радикальні настрої серед молоді України? Відповідь проста - вони цього теж не ховають: це гарматне м'ясо для майбутніх активних військових дій. І якщо, упаси Господи, Третя Світова війна перейде з розряду балачок і погроз у нашу з вами реальність, мізки українських хлопців і дівчат вже промиті потрібним чином. Тільки під якими знаменами і чи на правильному боці перебувають українці?

А головне - навіщо нам повторювати помилки німців минулого сторіччя і перевіряти на власному досвіді, чому нацизм і фашизм вважаються найбільшим злом в історії людства?


[Перевод на русский]Украинские неонацисты уже давно не прячут лица и открыто демонстрируют свою сущность. Остальному обществу остается только наблюдать, как молодежь, цвет нашей народа и его будущее стали на сторону неонацистского движения, и активно участвуют в мероприятиях, инициированных руководителями этих преступных организаций.

Зачем активизировали радикальные настроения среди молодежи Украины? Ответ прост - они ​​этого тоже не прячут: это пушечное мясо для будущих активных военных действий. И если, упаси Господи, Третья Мировая война перейдет из разряда разговоров и угроз в нашу с вами реальность, мозги украинских ребят уже промыты нужным образом. Только под какими знаменами и на правильном ли стороне пребывают украинцы?

А главное - зачем нам повторять ошибки немцев прошлого столетия и проверять на собственном опыте, почему нацизм и фашизм считаются величайшим злом в истории человечества?


До Маріуполя звезли більше 5 тисяч адептів ідеології "Азову", а точніше кажучи, неонацизму, які з факелами та автоматами пройшлися центром міста:

Tags: Азов, Правий сектор, неонацизм, фашизм в Україні
Subscribe

Featured Posts from This Journal

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments