kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Якщо ви не бачите навколо проявів неонацизму і фашизму, можливо, причина у тому, що ви сам - фашист?


А якщо серйозно - то ось я натрапив на дуже гарно зроблене відео, яке відкриває очі сліпим. Тим, хто вже більше двох років не помічає очевидних речей - хвороби, яка вразила наше суспільство, і я навіть тепер не знаю, як з нею боротися... Найстрашніше те, що найбільше нею хвора молодь, а певні зацікавлені особи продовжують взрощувати неонацистські погляди у наших дітях.

Я постійно на цьому наголошую зовсім же не для того, щоб сказати - Україна погана. Ми робимо це для того, щоб звернути увагу на ті проблемі, які ми з вами (на відміну від економічних, бо на них майже не маємо впливу) можемо викорінити. Бо, безсумнівно, діти мають право на свій світогляд, але, коли ти вже заздалегідь бачиш, що він оснований на ненависті до людей, ти ж можеш ще вплинути, відкрити очі підлітку, показати, до яких страшних наслідків можуть призвести і вже призводять його погляди. Поки не стало занадто піздно.
[На русском]
А если серьёзно - то вот наткнулся я на очень хорошо сделанное видео, что открывает глаза слепым. Тем, кто уже более двух лет не замечает очевидных вещей - болезни, которая поразила наше общество, и я даже теперь не знаю, как с ней бороться... Самое страшное, что больше всего им больна молодежь, а определенные заинтересованные лица продолжают взращивать неонацистские взгляды в наших детях.
Я постоянно это подчеркиваю совсем же не для того, чтобы сказать - Украина плохая. Мы делаем это с тем посылом, чтобы обратить внимание на те проблемы, которые мы с вами (в отличие от экономических, так как на них почти не имеем влияния) можем искоренить. Потому что, несомненно, дети имеют право на свое мнение, но, когда ты уже заранее видишь, что оно основан на ненависти к людям, ты ведь можешь еще повлиять, открыть глаза подростку, показать, к каким страшным последствиям может привести и уже приводят его взгляды . Пока не стало слишком поздно.

Tags: Азов, Правий сектор, неонацизм, фашизм в Україні
Subscribe

Posts from This Journal “фашизм в Україні” Tag

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment