Це основний посил заяви, яку надала прес-служба батальону.
"Азов", нагадаю, входить до складу Національної гвардії України. Він офіційно допущений до участі у війні на Донбасі. Проводить
Репутація неонацистського батальойону "Азов" та їх погляди давно вже усім відомі, вони й раніше не приховували своєї звірячої сутності. Ну і тут в черговий раз підтвердили:

http://azov.press/ukr/igil-nam-ne-druz-ya (там є посилання на відео, в Україні його ще подивитись можна, в Росії, кажуть, блокується)
Таким чином, батальон Азов сам підтверджує, що схвалює усі ті нелюдські жахи, які коять ІДІЛівці, така методика їх зовсім не засмучує, і вони б підтримали ІДІЛівців у "боротьбі з Росією", якби не маленька прикрість... Ісламська держава претендує на Крим. Тому "Азов" записав їх у недруги. Скоріш за все, якби не це, то вони б затоваришували, а так - доведеться боротися.



І було помітно з самого початку. Не знаю, що за ідіоти вбачають у неонацистах "Азову" визволителей України. А ще більше мене обурює те, що ці нелюді воюють у складі офіційної нацгвардії нашої держави, виступають на ТБ, про них голосно розказують з друкованих та електронних ЗМІ тощо. І найстрашніше - "Азов" зі своїми "просвітницькими" речами допускають до українських дітей, щоб промивати їм мізки.

Чудово, правда? Може наші нелюди з Азову поки що і прикидаються пухнастенькими зайченятами і, наприклад, зараз не знімають казні ворогів на відео, як їхні браття по розуму і "потенційні товариші по боротьбі, якби не Крим". Але самі підтверджують, що здатні на це у перспективі, нехай лише умови будуть сприятливі. А поки що треба "расово правильно" виховати наших дітей.
Хтось може сказати, що є ж різниця між нелюдями з ІДІЛу та нашими українськими хлопцями, нехай які навіть і у складі неонацистського батальону... А ви впевнені, що вона дійсно є? Вони он самі заявляють, що такі ж самі.
Правда ж, так не хочеться бачити хворобу у своїх? Коли це твої співвітчизники, коли вони наші. Але гірка реальність у тому, що захворювання одне і те саме, і закривання очей на неї вже призвело до донбаської трагедії, а що може бути далі й уявляти не хочеться. А краще це зробити, і подивитися, наприклад, до які жахи коять ІДІЛівці. Хіба відрізані пальці у сепара не того ж разряду ситуація, що їхні казні?
[Перевод на русский]




Journal information