kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

ІДІЛ та Правий сектор обмінюються досвідом? Планують контрнаступ на Донбасі?

Є дві цікавенькі новини, які наштовхують на певні роздуми. По перше, стало відомо, що радикалів "Правого сектору" збираються спрямовувати у Сирію для допомоги так званій "опозиції" (на те є особливе секретне рішення РНБО), а точніше - для надання військової допомоги ІДІЛу. І також же є інформація, що ісламісти були помічені в Одесі та Маріуполі, у місцях дислокації правосєківських батальйонів - «Днепр – 1», «Донбасс», «Айдар». Які, до речі, офіційно вважаються розформованими. але від очевідців надходить інформація, що вони досі мають в оснащенні навіть танки Т84-У.

Не думаю, що для когось досі є дивиною ствердження, що "Правий сектор" та ІДІЛ - одного поля ягоди, а точніше одного хазяїна шавки. Тому обмін досвідом війни з Росією у цьому сенсі є цілком закономірним.

Не радує те, що хитке так зване перемир'я на Донбасі може трансформуватися у новий етап цього жахливого кровопролиття у вигляді потужного наступу шляхом створення військового угрупування з радикалів "Правого сектору" та ІДІЛу. Саме тоді, коли життя у республіках почало налагоджуватися, люди з надією на довгоочікуваний мир повертаються до своїх домівок, а ті, хто увесь час жив під кулями, зітхнули з полегшенням і стали відбудовувати зруйноване.

Руками наших з вами співгромадян, які стали зрадниками і продалися заокеанським маніпуляторам, США ведуть війну проти Росії, через що гинуть наші з вами невинні люди. Чому вони зрадники, може спитатися хтось? Тому що ми всі одне ціле - братні народи, які пішли з однієї колиски, які століттями жили разом на нашій землі, обробляли її, маємо спільну культуру, цінності, історію, пліч-о-пліч йшли довгі роки та будували свій добробут. Чого це раптом США з іншого кінця світу та ісламісти ІДІЛу стали нам ріднішими?


[Перевод на русский]
Есть две интересные новости, которые наталкивают на определенные размышления. Во-первых, стало известно, что радикалов "Правого сектора" собираются направить в Сирию для помощи так называемой "умеренной оппозиции" (на то есть особое секретное решение СНБО), а точнее - для предоставления военной помощи ИГИЛу. И так же есть информация, что исламисты были замечены в Одессе и Мариуполе, в местах дислокации правосековских батальонов - «Днепр - 1», «Донбасс», «Айдар». Которые, кстати, официально считаются расформированными. Но от очевидцев поступает информация, что они до сих пор имеют в оснащении даже танки Т-84У.
Не думаю, что для кого-то до сих пор в диковинку утверждение, что "Правый сектор" и ИГИЛ - одного поля ягоды, а точнее одного хозяина шавки. Поэтому обмен опытом войны с Россией в этом смысле является вполне закономерным. Не радует то, что шаткое так называемое перемирие на Донбассе может трансформироваться в новый этап этого ужасного кровопролития в виде мощного наступления путем создания военной группировки из радикалов "Правого сектора" и ИГИЛа. Именно тогда, когда жизнь в республиках стала налаживаться, люди с надеждой на долгожданный мир возвращаются в свои дома, а те, кто все время жил под пулями, вздохнули с облегчением и стали восстанавливать разрушенное.
Руками наших с вами сограждан, которые стали предателями и продались заокеанским манипуляторам, США ведут войну против России, из-за чего гибнут наши с вами невинные люди. Почему они предатели, могут спросить некоторые? Потому что мы все одно целое - братские народы, которые ушли из одной колыбели, которые веками жили вместе на нашей земле, обрабатывали её, имеют общую культуру, ценности, историю, бок о бок шли долгие годы и строили свое благополучие. Чего это вдруг США с другого конца света и исламисты ИГИЛа стали нам роднее?


Tags: Правий сектор, псевдопатріотизм, фашизм в Україні
Subscribe

Posts from This Journal “Правий сектор” Tag

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments