kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Усі кандидати - п*дораси. Ось реальне вираження громадської думки в Україні

Центральна виборча комісія запевняє нас, що явка на цих виборах склала 42 відсотки. Не знаю, як ви, а я давно вже не довіряю тим цифрам, які надають органи влади. Якщо навіть вони стверджують про трохи більше сорока відсотків, то що ж там насправді було? 20-30?)))

Спостерігачем, звичайно, не був, цілий день на дільницях не проводив (відведи мене, Господи, від такого щастя), та й взагалі, за моєю традицією, проігнорував цю "назвичайну" подію. Але знайомі мої, - на відміну від мене, небайдужі громадяни нашої країни, які мають громадянську позицію і висловлюють її реальними діями, а не клацають по клавіатурі, пишучи у бложик ( ахахаха :)) ) - так от, ходили і кажуть, що так мало народу, як цього разу, ще ніколи не бачили. Не станеш сперечатися, що усе ще залежить від дільниці і, звичайно, від регіону, але навіть орієнтуючись на надану нам офіційну статистику, ситуація достатньо печальна. Західні регіони, що й не дивно, відзначились більшою кількістю людей, які прийшли "змінити долю країни" (ахахаха).

Найкраще про настрої у суспільстві можуть розказати зіпсовані бюлетні, фотографії яких люди повикладували у мережу. От де виражені думки більшості, просто мало хто наважується при усіх у цьому зізнатися і йде "зробити свій вибір", бо "так треба, інакше його використають". Немає правди на виборах, і мені щось сумнівно, що колись буде.

До вашої уваги, тонке відчуття гумору наших людей, а десь, як отут на першому фото - серйозні речі...


[Перевод на русский]
Центральная избирательная комиссия заверила нас, что явка на этих выборах составила 42 процента. Не знаю, как вы, а я давно уже не доверяю тем цифрам, которые предоставляют органы власти. Если даже они утверждают о немногим более сорока процентов, то что же там на самом деле было? 20-30?)))
Наблюдателем, конечно, я не был, целый день на участках не проводил (упаси Господи), да и вообще, по моей традиции, проигнорировал это "необыкновенное" событие. Но знакомые мои, - в отличие от меня, неравнодушные граждане нашей страны, которые имеют гражданскую позицию и выражают ее действиями, а не клацают по клавиатуре и пишут в бложике (ахахаха :))) - так вот, ходили и говорят, что так мало народу, как в этот раз, еще никогда не видели. Не станешь спорить, что всё еще зависит от участка и, конечно же, от региона, но даже ориентируясь на предоставленную нам официальную статистику, ситуация достаточно печальная. Западные регионы, что неудивительно, отличились бОльшим количеством людей, которые пришли "изменить судьбу страны" (ахахаха).
Лучше всего о настроении в обществе могут рассказать испорченные бюллетени, фотографии которых люди повыкладовали в сеть. Вот где выражено мнения большинства, просто мало кто решается при всех в этом признаться и идет "сделать свой выбор", потому что "так надо, иначе его используют". Нет правды на выборах, и мне что-то сомнительно, что когда-то она будет.
К вашему вниманию, тонкое чувство юмора наших людей, а где-то, как вот здесь на первом фото, серьёзные вещи...Ну і таке є, звичайно, хто б сумнівався:


Tags: вибори
Subscribe

Posts from This Journal “вибори” Tag

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments