kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Київське "Динамо" оштрафують через расизмКиївському клубові загрожує виключення з Ліги Чемпіонів. На матчі "Динамо"-"Челсі" камера зафіксувала, як динамівські вболівальники почали бійку на расовому грунті - виганяли з трибун чорношкірих вболівальників. Це вже не перший випадок, коли фанати клубу демонструють вияв неонацизму та ксенофобії. Розслідуванням зайнялась організація «Футбол проти расизму в Європі». Найменше, чим може поплатитися "Динамо" - тим, що знімуть бали.

Це - черговий прикрий випадок, який оголює наявні проблем осередків неонацистського та фашистського світогляду в українському суспільстві. Недарма величезна кількість радикалів "Правого сектору" та інших націоналістичних організацій є також членами руху футбольних ультрас. Саме за участю ультрас відбувалися найзапекліші протистояння з проросійськими активістами. А ще на руках ультрас кров людей, заживо спалених 2 травня в Одесі.

Справа у тому, що який сенс штрафувати команду? Взагалі-то подібними випадками мають займатися правоохоронці. І відповідальність за переслідування людей та заподіяння школи на расовому грунті має бути серйозною. Інакше діла не буде і все це буде продовжуватися знову і знову. А якщо влада цим жорстко не займається, значить їм вигідна наявність подібних деструктивних елементів. Хоча, я тут подумав, клуб несе не меншу відповідальність. Адже це фанати - вони будуть думати так, як скажуть їхні кумири. Тобто "Динамо" потурає фашизму і неонацизму у рядах своїх вболівальників. Точніше, власники клубу, адже саме вони замовляють музику і правлять балом.

Ось натрапив на цікавеньку статтю у Фокусі ще 2014-го року. Читайте

[Перевод на русский]
Киевскому клубу грозит исключение из Лиги Чемпионов. На матче "Динамо" - "Челси" камера зафиксировала, как динамовские болельщики начали драку на расовой почве - выгоняли с трибун чернокожих болельщиков. Это уже не первый случай, когда фанаты клуба демонстрируют проявление неонацизма и ксенофобии. Расследованием занялась организация «Футбол против расизма в Европе». Меньшее, чем может поплатиться "Динамо" - тем, что снимут баллы.
Это - очередной неприятный случай, который обнажает имеющиеся проблемы со средоточиями неонацистского и фашистского мировоззрения в украинском обществе. Недаром огромное количество радикалов "Правого сектора" и других националистических организаций являются членами движения футбольных ультрас. Именно с участием ультрас происходили самые ожесточенные противостояния с пророссийскими активистами. А еще на руках ультрас кровь людей, заживо сожженных 2 мая в Одессе.
Дело в том, что какой смысл штрафовать команду? Вообще-то подобными случаями должны заниматься правоохранители. И ответственность за преследование людей и причинения школы на расовой почве должно быть серьезной. Иначе дела не будет и всё это будет продолжаться снова и снова. А если власти этим жестко не занимаются, значит им выгодно наличие таких деструктивных элементов.
Хотя, я тут подумал, клуб несет не меньшую ответственность. Ведь это фанаты - они будут думать так, как скажут их кумиры. А это значит, что "Динамо" потакает фашизму и неонацизму в рядах своих болельщиков. Ну, вернее, владельцы клуба, потому что они заказывают музыку и правят балом.

Вот нашел интересную статью в Фокусе еще 2014-го года. Читайте
Tags: Правий сектор, фашизм в Україні
Subscribe

Posts from This Journal “Правий сектор” Tag

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments