kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Легкої п'ятниці усім!А також сил і злості для здійснення усього того, що ви задумали. Може, скажу щось банальне, але життя - це велика гра, постійний бій за виживання та підкорення верхівок. І ти, або змиряєшся з тим, що бачиш навкруги себе і вирішуєш плити за течією, або кожної хвилини рвешся уперед, відкриваєш нові горизонти.

Я і собі, і усім, кого знаю, раджу - будьте завойовниками, підкорюйте цю реальність собі, опановуйте її, підчиняйте собі, як буйну та непідкорну кобилицю. Застосовуйте різноманітні методи, розвивайтеся, відкривайте у собі нові таланти, відпрацьовуйте вміння, що маєте, пізнавайте нову інформацію, коли маєте можливість. Головне - будьте воїнами мудрими та благородними, які не стануть досягати власних перемог ціною благополуччя та життів інших людей. Це набагато приємніше, ніж брати верх хитрістю, підступністю - методи слабких, хіба є їм місце у житті достойної людини? Самому ж не цікаво, коли тобі вдалось перемогти якимись оманними методами. Ні, на мій погляд, життя варто розгадувати, як головоломку високого ступеню складності, лише тоді тобі буде за що бути заслужено гордим собою. Лише тоді з'явиться те відчуття сили, коли ти з радістю допомагаєш тим, хто слабший, ділишся з ними своїм незгасаючим вогнем і зігріваєш усіх, кому холодно.

Не знаю, як ви, а я отак дивлюся на себе і розумію, що я часом настільки неефективно використовую свої внутрішні ресурси, що це просто злочин перед самим собою. І хоча в мене ситуація з цим зараз на порядок краща, ніж, наприклад, рік тому, - дуже помітні зміни присутні. Але все одно. Я тут усвідомив, що я насправді можу настільки набагато більше. Я просто себе... жалію, десь є звичка лінуватися. А хвилини, дорогоцінні хвилини, які, наприклад, можна заповнити процессом пізнання тих сфер життя, які тобі цікаві і корисні, чи створення якихось продуктів, минають.

Я, наприклад, останні місяці, переводжу себе на більш енергозатратний режим. Нічого себе жаліти! І я можу сказати, ефект мене дуже радує. Коли ти більше працюєш, бачиш більше своїх результатів, відчуваєш втому наприкінці кожного дня - задоволення собою наділяє тебе нескінченного жагою до життя. Ти відчуваєш, що живий, ти знаєш смак кожної хвилини. На мій погляд, це дуже круто! Усім натхнення!

[Перевод на русский]
А также сил и злости для осуществления всего того, что вы задумали. Может, скажу что-то банальное, но жизнь - это большая игра, постоянный бой за выживание и покорение вершин. И ты, или смиряешься с тем, что видишь вокруг себя и решаешь плыть по течению, или каждую минуту рвешься вперед, открываешь новые горизонты.
Я и себе, и всем, кого знаю, советую - будьте завоевателями, покоряйте эту реальность себе, осваивайте ее, подчиняйте себе, как буйную и непокорную кобылицу. Используйте различные методы, развивайтесь, открывайте в себе новые таланты, отрабатывайте умения, узнавайте новую информацию, когда есть возможность. Главное - будьте воинами мудрыми и благородными, что не станут достигать собственных побед ценой благополучия и жизней других людей. Это гораздо более приятно, чем брать верх хитростью, коварством - методы слабых, разве есть им место в жизни достойного человека? Самому же не интересно, когда тебе удалось победить какими обманчивыми методами. Нет, на мой взгляд, жизнь стоит разгадывать, как головоломку высокой степени сложности, только тогда тебе есть за что быть заслуженно гордым собой. Только тогда появится то чувство силы, когда ты с радостью помогаешь тем, кто слабее, делишься с ними своим непогасимым огнем и согреваешь всех, кому холодно.
Не знаю, как вы, а я так смотрю на себя и понимаю, что я часто настолько неэффективно использую свои внутренние ресурсы, что это просто преступление перед самим собой. И хотя у меня ситуация с этим сейчас на порядок лучше, чем, например, год назад - очень заметные изменения присутствуют. Но всё равно. Я тут осознал, что я на самом деле могу так намного больше. Я просто себя... жалею, где-то есть привычка лениться. А минуты, драгоценные минуты, которые, например, можно заполнить процессом познания тех сфер жизни, которые тебе интересны и полезны, или создания каких-то продуктов, проходят.
Я, например, последние месяцы, перевожу себя на более энергозатратный режим. Ничего себя жалеть! И я могу сказать, эффект меня очень радует. Когда ты больше работаешь, видишь больше своих результатов, чувствуешь усталость в конце каждого дня - удовольствие собой наделяет тебя бесконечной жаждой жизни. Ты чувствуешь, что жив, ты знаешь на вкус каждую минуту. На мой взгляд, это очень круто! Всем вдохновения!

Tags: тварини, щастя це просто
Subscribe

Posts from This Journal “щастя це просто” Tag

promo kozak_pravdorub март 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments

Posts from This Journal “щастя це просто” Tag