kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Головне - вмій п*здіти красиво! Про виступ Обами

[Перевод на русский]
Хотите научиться врать? Смотрите и слушайте американского президента.
Выступление Барака Обамы на заседании Ассамблеи ООН смело можно вносить в учебники под названиями "Как нагло врать в глаза всему миру и быть уверенным в своей безнаказанности и всемогуществе", "Практика двойных стандартов: улыбаешься и говоришь одно - на деле делаешь то, что тебе нужно"," Как лучше всего незаметно навязывать своё мировоззрение другим и грести на этом бабло: феноменальный успех проекта "демократия".

А еще - сам себя не похвалишь, никто не похвалит)))

Гордыня не зря считается наибольшим грехом - опасна она очень) Хорошо ведь смеется тот, кто смеется последним. Никому не стоит об этом забывать.


Хочете навчитися брехати? Дивіться і слухайте американського президента.

Виступ Барака Обами на засіданні Асамблеї ООН сміливо можна вносити у підручники під назвами "Як нахабно брехати в очі усьому світові і бути впевненим у своїй безкарності і всевладності", "Практика подвійних стандартів: усміхаєшся і говориш одне - на ділі робиш те, що тобі треба", "Як найкраще непомітно нав'язати свій світогляд іншим і грести на цьому бабло: феноменальний успіх проекту "демократія".

А ще - сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить)))

Гординя не дарма вважається найбільшим гріхом - небезпечна вона дуже). Адже добре сміється той, хто сміється останнім. Нікому не варто про це забувати.
Tags: ООН
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments