kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub

Бандера прийде - порядок наведе!

Я розумію, чому деякі люди ведуться на способи наведення "порядку", які використовує Правий сектор та будь-які інші радикали. Виглядає круто, ефектно, справедливість бере верх, "злодії" нарешті покарані після довгого часу потурання зі сторони місцевої влади. Красива картинка, не можу посперечатись.

Тільки подобатися вона вам буде лише до того часу, поки подібне угрупування молодчиків, які знають лише мову сили, не увірветься до приміщення з вашим бізнесом. І тут раптом таким самим "злодієм" опинитеся ви. Повірте, було б лише в них таке бажання, а причина за що до вас причепитися знайдеться. І якими красивими ідеями прикритися теж. Нічого нікому ви не доведете, а суспільство навколо вас буде знову тупим стадом радіти, що справедливість взяла верх. А Правий сектор тим часом за наказом когось з "пузатих гаманців" розправлятиметься з конкурентами чи діятиме ще з якихось його мотивів.

Учасники "акції" не визнають, наприклад, факту хуліганства. У наш час це треба вважати нормальним.

"Наша влада буде страшною" - казав герой подібного роду молодчиків Степан Бандера. Тільки зараз не починайте мені казати, що я плутаю поняття тощо. Суть у всіх радикалів однакова, і неважливо під якими знаменами вони діють.

Розповіді про страшний Правий сектор - лише казочки від російського ТБ? Ви впевнені?

[Перевод на русский]

Я понимаю, почему некоторые люди ведутся на способы наведения "порядка", которые использует Правый сектор и подобные им радикалы. Выглядит круто, эффектно, справедливость торжествует, "злодеи" наконец наказаны после долгого времени попустительства со стороны местных властей. Красивая картинка, не могу с этим поспорить.

Только нравиться она вам будет только до тех пор, пока подобные группировки молодчиков, которые знают только язык силы, не ворвутся в помещение с вашим бизнесом. И тут вдруг таким же "злодеем" окажетесь вы. Поверьте, было бы только у них такое желание, а причина за что к вам придраться, найдется. И какими красивыми идеями прикрыть всё это тоже. Ничего никому вы не докажете, а общество вокруг вас будет снова тупым стадом радоваться, что "справедливость воссторжествовала. А Правый сектор тем временем по приказу кого-то из "пузатых кошельков" расправляться с конкурентами или действовать еще по каким-то его мотивам.
Участники "акции" не признают, например, факт хулиганства. В наше время это нужно считать нормальным.
"Наша власть будет страшной", - говорил герой подобного рода молодчиков Степан Бандера. Только сейчас не начинайте мне говорить, что я путаю понятия и тому подобное. Суть всех радикалов одинакова, и неважно под какими знамёнами они действуют.

Рассказы про страшный Правый сектор - лишь сказки от российского ТВ? Вы уверены?

Tags: Правий сектор, розвінчення української пропаганди
Subscribe

Featured Posts from This Journal

promo kozak_pravdorub march 25, 2015 15:33 147
Buy for 20 tokens
Я дивлюсь на нашу країну, і в мене просто відбирає мову від усвідомлення тієї трагедії, що сталася з нами, з Україною за останній рік. Бачити все це вже не є чимось новим, але від того воно не стало менш вагомим чи менш руйнівним. Казати в Україні про фашизацію нашого суспільства - справа…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments